PAR TENUX

TENUX ir inovatīvs un tehnoloģiski progresīvs uzņēmums viedo māju slēdžu un kontaktligzdu sektorā

Mūsu produktu klāstā ietilpst skārienslēdži, WIFI+Bluetooth slēdži, Zigbee slēdži, gaismas regulējošie slēdži, tradicionālie slēdži un dažādas rozetes. Papildus piedāvājam termostatus telpu apkures sistēmām. Pasaulē, kurā pieprasījums pēc mājas automatizācijas turpina augt, TENUX mērķis ir palikt nozares priekšgalā, nodrošinot inovatīvus produktus un risinājumus. Mēs esam paplašinājuši savu sākotnējo podziņu slēdžu un kontaktligzdu klāstu, iekļaujot Wi-Fi slēdžus, kontaktligzdas un viedās mājas produktus.

Vairāk nekā 10 gadus esam daudzpusīgs uzņēmums, kas apvieno izcilu servisu un pārdošanu. TENUX produkti ir labi pazīstami visā Eiropā, izpelnoties atzinību un klientu apmierinātību.

Mūsu produktiem ir CE un RoHs standarta sertifikāti. Kā vadošais uzņēmums mēs ievērojam stingras kvalitātes kontroles procedūras. Katrs produkts pirms pārdošanas tiek rūpīgi pārbaudīts, lai nodrošinātu garantētu kvalitāti.

"Augstākā kvalitāte, konkurētspējīga cena un labākais serviss" vienmēr ir bijis mūsu mērķis

TENUX ir apņēmies izstrādāt un piedāvāt progresīvus inovatīvus produktus. Mēs priecājamies par patīkamu sadarbību ar mūsu sadarbības partneriem un esam apņēmušies kopā gūt panākumus un ilgtspējīgu attīstību. 

Paldies, ka izvēlējāties TENUX — jūsu uzticība mums ir liels pagodinājums!