PRIVĀTUMA POLITIKA

Spēkā no 01.01.2020


Privātuma nosacījumi regulē personas datu apstrādi un sīkdatņu izmantošanu TENUX OÜ (turpmāk TENUX) vietnē www.tenux.ee (turpmāk tīmekļa vietne).


Lūdzu, rūpīgi izlasiet Privātuma politiku, lai saprastu, kā mēs varam apstrādāt jūsu datus.


Tenux vietnē www.tenux.ee mēs aizsargājam klientu un lietotāju privātumu. Šī privātuma politika sniedz pārskatu par mūsu praksi attiecībā uz informācijas vākšanu un izmantošanu. Tenux patur tiesības vienpusēji un bez brīdinājuma mainīt privātuma noteikumus, lai nodrošinātu to atbilstību tiesību aktiem. Privātuma politika vienmēr ir pieejama tīmekļa vietnē tās jaunākajā versijā.


TU SAPROTI

Personas datu apstrāde ir jebkura darbība, kas tiek veikta ar vietnes lietotāja (turpmāk – lietotājs) personas datiem – datu vākšana, apstrāde, glabāšana, labošana vai dzēšana.


Lietotāji ir visas personas, kas apmeklē vietni, patērē pakalpojumus vai pārsūta informāciju Tenuxi. Piemēram, rakstu lasīšana, pakalpojumu pasūtīšana vai sazināšanās ar Tenux, izmantojot e-pastu un saziņas veidlapu.


Pakalpojumi ir visi Tenux OÜ piedāvātie bezmaksas un maksas produkti un pakalpojumi, tai skaitā: preču tirdzniecība e-veikalā;


PERSONAS DATU APSTRĀDE

Izmantojot vietni, lietotājs piekrīt savu datu apstrādei saskaņā ar šiem privātuma nosacījumiem.


Tenux apkopo šādus lietotāju personas datus, izmantojot vietni, tālāk aprakstītajos veidos:


lietotāja e-pasta adrese – kad lietotājs pievienojas adresātu sarakstam vai nosūta e-pastu;

lietotāja vārds un e-pasta adrese – kad lietotājs iesniedz saziņas formu;

mājas lapas apmeklējumu statistika – izmantojot Google Analytics, Facebook Pixel.

Mēs nesaistām IP adresi ar personas datiem.

PERSONAS DATU IZMANTOŠANA

Tenux izmanto personas datus:


sniegt lietotājam pakalpojumu, piemēram, slēgt un izpildīt līgumu, sazināties ar lietotāju, nosūtīt rēķinus;

Tenux izmanto vietņu apmeklējumu statistiku, lai uzlabotu vietnes lietotāja pieredzi un efektīvāku mārketingu.


Lietotājam ir tiesības jebkurā laikā aizliegt savu personas datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams, lai izpildītu no līguma izrietošo prasību, tajā skaitā pakalpojuma sniegšanu.


PERSONAS DATU PĀRDOŠANA TREŠĀM PERSONĀM

Trešā puse ir Tenux līgumpartneris, kas apstrādā personas datus un ar kura produkta vai pakalpojuma palīdzību Tenux sniedz pakalpojumus lietotājam.


Ikdienas darbībai Tenux izmanto trešās puses, kas nodrošina:


e-pasta pārsūtīšanas un pārvaldības sistēma,

vietņu mitināšana,

tīmekļa vietnes lietošanas statistikas analīze;

sociālo mediju izmantošana un sociālo mediju statistikas analīze,

grāmatvedības programmatūras izmantošana.

Sadarbības partnerim, ciktāl tas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai lietotājam.

Papildus iepriekšminētajam Tenux izpauž lietotāja datus pilnvarotām valsts iestādēm, tiesībaizsardzības iestādēm un tiesām. Turklāt mēs varam kopīgot informāciju, lai izmeklētu, novērstu vai veiktu darbības saistībā ar nelikumīgām darbībām vai aizdomām par krāpšanu.


Ja noklikšķināt uz saites mūsu vietnē, kas novirza lietotāju no Tenux vietnes uz trešās puses organizācijas vai uzņēmuma vietni, pat ja starp vietnēm ir savienojums, Tenux nevar kontrolēt trešās puses vietni un nav atbildīgs par trešās personas darbībām. Pārejot no mūsu vietnes uz trešās puses vietni, pirms datu kopīgošanas jums atsevišķi jāizlasa šīs lapas konfidencialitātes politika.


PERSONAS DATU UZGLABĀŠANA UN DROŠĪBA

Tenux glabā personas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams mērķa sasniegšanai vai kā to nosaka likums. Piemēram:


grāmatvedības dati tiek glabāti 7 gadus pēc saimnieciskā gada beigām

dati tiek pārsūtīti, izmantojot saziņas veidlapu, līdz lietotājs ir saņēmis atbildi

Tenux īsteno visus saprātīgos pasākumus, lai aizsargātu tā apstrādātos personas datus. Personas datu maiņai un apstrādei ir piekļuve tikai pilnvarotām personām, un visu lietotāju personas dati tiek apstrādāti kā konfidenciāla informācija.


LIETOTĀJA TIESĪBAS

Lietotājam jebkurā laikā ir tiesības:


izteikt vēlmi piekļūt saviem datiem;

pieprasīt personas datu labošanu, pievienošanu vai dzēšanu likumā noteiktajos apstākļos;

pieprasīt personas datu apstrādes ierobežošanu;

pieprasīt personas datu pārsūtīšanu.

Lai īstenotu savas tiesības, lietotājam jānosūta e-pasts uz tenux@tenux.ee. Ja lietotājs pieder tenux pārvaldītajam adresātu sarakstam, viņš var izdzēst sevi no adresātu saraksta un atteikties no turpmākiem e-pastiem, izmantojot saiti e-pasta beigās.


Lai ierobežotu sīkdatņu izmantošanu, lietotājs sava tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos var veikt atbilstošas atlases.


Ja Lietotājs uzskata, ka personas datu apstrādes laikā ir pārkāptas viņa tiesības, viņam ir tiesības vērsties Datu aizsardzības inspekcijā.


SĪKĀKUMI

Sīkdatnes Tenux vietnē tiek izmantotas, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi un efektīvākas mārketinga aktivitātes un apkopotu lietošanas statistiku.


Izmantojot Tenux vietni, lietotājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts šajā procedūrā.


Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa pārlūkprogramma automātiski saglabā lietotāja izmantotajā ierīcē. Sīkdatnes var izveidot dažādi pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Google un Facebook. Sīkfailu faili nav bīstami jūsu datoram.


Ir divu veidu sīkfaili:


Pastāvīgās sīkdatnes, kas pastāvīgi paliek sīkfailu failā lietotāja datorā. Tos var izmantot, piemēram, lai atpazītu lietotāju kā atkārtotu vietnes apmeklētāju un pielāgotu vietnes saturu atbilstoši lietotāja vajadzībām vai apkopotu statistikas datus.


Sesijas sīkfaili ir īslaicīgi un pazūd, kad lietotājs atstāj vietni vai aizver pārlūkprogrammu. Sesijas sīkfailus var izmantot, lai iespējotu noteiktas vietnes funkcijas, piemēram, pakalpojuma vai produkta pieprasīšanai utt.


Sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu informāciju par vietnes izmantošanu, lai padarītu to lietotājiem personiskāku un lietotājam draudzīgāku. Turklāt sīkdatnes palīdz apkopot lietotāju statistiku, kas ļauj izmērīt un uzlabot vietnes veiktspēju un sniedz pamatdatus, lai veiktu efektīvas mārketinga aktivitātes.


Tiek uzskatīts, ka lietotājs ir pieņēmis sīkfailus, ja viņa tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos ir iespējoti sīkfaili. Bieži vien tīmekļa pārlūkprogrammas pēc noklusējuma ļauj ierīcē saglabāt sīkfailus.


Lietotājam ir tiesības atteikties no sīkfailu saglabāšanas datorā. Ja vēlas, lietotājam ir jāmaina sava tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumi.


Norādījumi par visbiežāk izmantoto tīmekļa pārlūkprogrammu iestatīšanu:


Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835


Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=lv


Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History


Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy


Safari: https://support.apple.com/guide/safari/manage-cookies-and-website-data-sfri11471/mac


Bloķējot sīkdatnes, lietotājam ir jārēķinās, ka visas vietnes funkcijas un arī mūsu organizētās kampaņas lietotājam var vairs nebūt pieejamas.


Lai vāktu lietojuma statistiku, Tenux izmanto Google Analytics pakalpojumu, vācot datus par apmeklētajām apakšlapām, apmeklējuma laiku, apmeklējumu skaitu, izmantotajām ierīcēm, ieejas kanāliem un citu statistiku.


Tomēr Google Analytics var arī vākt datus par lietotāju darbībām, neizmantojot sīkfailus. Lai neļautu Google Analytics izmantot datus, lietotājs savā ierīcē var instalēt Google Analytics bloķēšanas lietojumprogrammu: Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas paplašinājumu.


Plašāku informāciju par Facebook reklāmām un Facebook Pixel varat atrast, izmantojot tālāk norādītās saites.


KONFIDENCIALITĀTES NOTEIKUMU IZMAIŅAS

Tenux patur tiesības vienpusēji un bez brīdinājuma mainīt privātuma noteikumus, lai nodrošinātu to atbilstību tiesību aktiem. Privātuma politika vienmēr ir pieejama tīmekļa vietnē tās jaunākajā versijā.


Par visiem jautājumiem par privātuma nosacījumiem un datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu tenux@tenux.ee


AUTORTIESĪBAS

Ja nav norādīts citādi, viss vietnes saturs pieder Tenux. Tas nozīmē, ka satura izmantošana jebkurā formā (pat daļēji) ir atļauta tikai ar Tenux atļauju.


Katrā eksemplārā jāiekļauj saite uz šo vietni.


Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz papildu jautājumiem par privātuma nosacījumiem un datu apstrādi, un, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu tenux@tenux.ee